En ucuz dört kapılı elektrikli araba: Yuki Amy!

Türkiye’de satılan en uygun fiyatlı dört kapılı elektrikli arabaya merhaba deyin! Bu haberimizin teması, ucuz fiyatı ve mükemmel özellikleri ile popüler hale gelen Yuki Amy olacak. Maksimum 45 km/s hıza kadar çıkan model, otomobil olarak geçmiyor ve bu da bir avantaj.

Yuki tarafından paylaşılan verilere bakılırsa 80 km menzil vadeden Amy, 6-7 saat içeriside tam şarj oluyor. Yani Amy, tahmin edebileceğiniz üzere hızlı şarj özelliğine sahip değil. Ancak bunun haricinde aracın başka harika özellikleri söz konusu.

En ucuz dört kapılı elektrikli araba: Yuki Amy!

Yuki Amy, led farları ile günümüzün pek çok modern otomobilinde olmayan bir özelliği kullanıcılarına veriyor. Ayrıca araçta merkezi kilit sistemi de mevcut ve bu sistem sorunsuz çalışıyor. Bluetooth destekli dokunmatik multimedya ekranıyla müzik keyfi de yaşayabileceğiniz araçta klima bile mevcut. Bu standart gibi gözüken özellikler, demin de ifade ettiğimiz gibi pek çok üst düzey otomobilde bile yer almayabiliyor.

Yuki Amy’nin şaşırtıcı bir başka özelliği ise geri görüş kamerası. Bu sayede park sorunu yaşayanlar için kamera bir destek oluyor. Kaldı ki Amy ile park sorunu yaşamanız da çok zor zira araç oldukça minimal bir boyutta.

Otomatik camlara da sahip olan model, emsallerinden farklı olarak dört kapıya sahip. Aracın fiyatı ise hemen aşağıda yer alıyor.

Marka: Yuki

Model: Amy

Yıl: 2023

Fiyat: 370.790 TL

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x